O firmie - DACH-MET Olejnik

Firma Dach-Met Olejnik działa od 2002 roku. Przez ten czas zdążyliśmy wyrobić sobie markę solidnego i fachowego partnera. Zawdzięczamy to naszemu kompleksowemu podejściu do każdego klienta, jak również fachowej wiedzy naszych pracowników, dla których klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Dowodem na to są nasze referencje, które przekładają się na zaufanie którym obdarzyło nas setki klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz deweloperskich.

Dzięki temu logo Dach-Met jest kojarzone w całym regionie. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą oraz montażem ocynkowanych i powlekanych pokryć dachowych, jak również gontów bitumicznych. W swojej ofercie mamy m.in. produkty takich renomowanych producentów jak Blachy Pruszyński, Finco-Stal, Ruukki czy Plannja. Od początku naszej działalności stale zwiększaliśmy zakres oferowanych produktów. Do naszego asortymentu dołączyliśmy stolarkę okien i drzwi (PCV, drewno, aluminium). W chwili obecnej do pokryć dachowych dodaliśmy nowe wzory dachówki najlepszych europejskich producentów, takich jak Roben, Creaton, Braas, Wienerberger czy Ruup Ceramika. W sprzedaży mamy także dachówki francuskie, hiszpańskie oraz włoskie.

MISJA FIRMY:
"Inni próbują spełniać marzenia, my dążąc nieustannie do doskonałości, proponując pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz najwyższej jakośći produkty i usługi, sprawiamy że stają się rzeczywistością."

Oferujemy również produkty dla klientów szukających czegoś bardzo indywidualnego i nietuzinkowego. Właśnie dla nich polecamy skalny łupek dachowy, renomowanej niemieckiej firmy Rathscheck. Dzięki niemu nasz dom z pewnością będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Również wśród asortymentu samej blachodachówki zaszły istotne zmiany. Do tradycyjnych powłok dodaliśmy blachodachówki HPS czy z posypką kwarcową. Oprócz tego nowością w naszej ofercie jest system dachowy EuroFala, oraz panele dachowe na rąbek. Cechą charakterystyczną systemu EuroFala jest jego wyjątkowa odporność na niekorzystne warunki użytkowania, takie jak np. szkodliwe gazy w pomieszczeniach inwentarskich. Dzięki takim właśnie cechom, jest on idealnym rozwiązaniem w rolnictwie, jak również pomieszczeniach przemysłowych.

Posiadamy także bogatą ofertę systemów rynnowych, w tym rynny z tworzywa, metalu, tytan-cynku jak również z miedzi. Naszym ogromnym atutem jest możliwość produkcji metalowego systemu rynnowego wg RAL, co oznacza, że nasz Klient może wybrać spośród 210 kolorów i odcieni. Takiej możliwości nie daje nikt inny na rynku. Nowoczesny dach nie może się obyć bez solidnych okien dachowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami okien dachowych, systemów solarnych, czy schodów strychowych.

Firma Dach-Met Olejnik ciągle się rozwija, a oferta jest z dnia na dzień coraz bogatsza. Naszą ambicją jest zapewnienie klientowi w jednym miejscu jak największej ilości produktów do wykończenia domu. W rezultacie naszych działań do naszej sprzedaży dołączyły bramy garażowe, cegły klinkierowe czy parapety. Zapewniamy także szeroki wybór tynków akrylowych, silikonowych, oraz tynków mozaikowych. Na życzenie naszych Klientów możemy wykonywać nawet nietypowe obróbki blacharskie, których długość może dochodzić do 8mb. Dysponujemy profesjonalnym serwisem, który szybko i sprawnie przeprowadzi wszelkie prace montażowo-remontowe. Współpracujemy także z profesjonalnymi ekipami dekarskimi, które gwarantują, że zakupiony u nas dach i fachowo zamontowany będzie bardzo dobrze służył przez wiele lat, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że dach stanowi najważniejszy element domu. A na dachach nikt się nie zna tak dobrze, jak my.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonach Dach-Met.

Jakie usługi świadczymy?

Dach-Met Olejnik

DACH-MET
Kępina 11C, 05-600 Grójec

tel./fax 48 664 62 30
tel./fax 48 664 10 64
e-mail: info@dach-met.eu

Masz pytania,
chcesz zamówić towar?

 

tel.: 48 664 62 30

projekt i budowa serwisu - hgp.pl studio graficzne